Ahşap Hasta Karyolası
Ahşap Hasta Karyolası
Ahşap Hasta Karyolası
2 Motorlu Hasta Karyolası
Ahşap Hasta Karyolası

2 Motorlu Hasta Karyolası RM-2550

Ürün Kodu: RM-2550

Ev Tipi Deri Kaplama Ahşap Hasta Karyolası Özellikleri

Yatağın üst kısmında hava delikleri bulunmakta olup bu deliklerin sayesinde terleme önlenmektedir. Ev tipi hasta karyolası baş ve ayak kısımlarında elektrik motorları yardımıyla hareket mekanizmaları çok daha kolay işlemektedir. Ahşap hasta karyolası hem baş kısmı hem de ayak indirilip kaldırılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde tüm hastalara hitap edebilecek özelliğe sahip olmaktadır.

Ev tipi hasta karyolası ahşap malzemesi sayesinde hastane ve hasta havasından çıkarmakta, ev havasını hissettirerek rahatlama sağlamaktadır. Ahşap hasta karyolası elektrik olmadığı zamanlarda da kullanım imkânı bulunmakta ve 9 voltluk pil desteği sayesinde çalışmaya devam edebilmektedir. Bazalı görünümü sayesinde oldukça şık görüntülü bir ev tipi hasta karyolası özelliği taşımaktadır.

Ev Tipi Ahşap Hasta Karyola Teknik Yapısı

Yatağın tekerlekleri oldukça dayanıklı olup 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede hasta istenilen mekâna kolaylıkla taşınabilmektedir. Yatağın her iki yanında korkuluklar bulunmakta olup 35 cm uzunluğunda bulunmakta olup bu sayede hastanın düşmesini engelleyerek hasta için daha güvenli bir uyku sağlamaktadır.

Korkuluklar isteğe bağlı olarak indirilebilmektedir. Ayrıca korkuluklar eloksal alüminyum kaplaması ile yapılmış olup hem çok şık hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Hasta yakınları içinde bu durum kolaylık sağlamaktadır. Ahşap hasta karyolası yatağın dört bir yanına da serum takma özelliği bulunmaktadır. Ahşap hasta karyolası ayak kilit sistemi bulunmakta ve tekerlekler istenildiği an kilitlenerek sabitlenebilmektedir.

Yatağın başlığı mdf özellikli olmakla birlikte istenildiği an mdf başlık çıkarılabilmekte ve temizliğinin kolay olması sayesinde kolaylık sağlamaktadır. Ahşap hasta karyolası sisteminde iki adet motor sistemi bulunmakta olup bu sayede tüm mekanizma kumanda yardımıyla hareket ettirilebilmektedir. Çok konforlu bir yatak olup hasta karyolası hastanın rahat etmesini, dilediği gibi pozisyon almasını sağlamaktadır.

Hasta Karyolası Ölçüleri

  • En: 90 cm
  • Boy: 190 cm
  • Yerden Yükseklik: 40 cm

Ürün Avantajları

  • Otomatik hareket özelliği ile geri çekilebilir uyku süresi.
  • Acil müdahale sistemi
  • Kolay erişilebilir kilit sistemi
  • Fonksiyonel karyola kumandası