4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatakları

4 motorlu hasta yatağı güçlü motor sistemi sayesinde zor bakılan ağır hastaların kullanımı için tasarlanmıştır. Yatak tamamen hastanın kolay kullanımı için üretilmiş olup ebatları ile hastanın hareket kolaylığı sağlaması hedeflenmiştir. 4 motorlu hasta yatağı güçlü motorunun yanı sıra hastanın birkaç şekilde yatak içinde hareketini sağlamaktadır. Ayrıca yatağın yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması da kullanıcının yanında hastaya bakan kişinin de rahatlığı içindir. Çok sayıda kullanıcının tercih ettiği 4 motorlu hasta yatağı kendi etrafında dönebilen tekerlek sistemi ve bu tekerleklerin sabitlenebiliyor olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

4 Motorlu Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır?

4 motorlu hasta yatağı kolay kullanımı sayesinde hastaların yanı sıra hasta yakınlarının da güven duyabileceği özellikler ile tasarlanmıştır. Hastanın ağırlığından dolayı hastanın ve yatağın zarar görmemesi düşünülmüş ve bu nedenle üretim malzemesi özenle seçilmiştir. Ayrıca hastaya bakan kişinin rahatlığı için yatak boyutlarının seçiminin günlük hayatta kullanılan yataklarla aynı boyutta olması sağlanmıştır. Elektrik kesintileri sırasında da bir aksaklık yaşanmaması için batarya sistemi ile de çalışması sağlanmıştır. 4 motorlu hasta yatağı temizlik açısından da rahatlık sunmaktadır. Çok sayıda aparatının sökülüp takılması kolayca temizlenmesini sağlamaktadır.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

4 motorlu hasta yatağı çok sayıda özelliği ile tercih edilmektedir. Kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenlerinden en önemlisi güçlü motor sistemidir. Çünkü bu motor sistemi sayesinde yatak baş ve ayak kısımlarının yanında aşağı ve yukarı doğru da hareket ettirilebilmektedir. Aynı zamanda 4 motorlu hasta yatağı motor sistemi sayesinde hastanın ağırlığı ya da hafifliğinden etkilenmemektedir. Yatağın antibakteriyel olması ve terleme özelliği barındırmaması da tercih nedenleri arasındadır. Yatağın korkulukları da özel üretimdir. Ve hastanın kolayca kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca üretim malzemesi sağlık açısından da zararlı bakteriyelleri barındırmama özelliğine sahiptir.

Tekerleklerinin sabitlenebilmesi ve istenildiği zamanda kendi etrafında dönebilmesi ağır hastaların taşınması için tasarlanmıştır. Dönen tekerlekler sayesinde yatağın odadan odaya aktarımı kolayca sağlanabilmektedir. Ayrıca tekerleklerin dönme özelliğinin sabitlenmesi de hastanın güvenliği için önem arz etmektedir. Bu sayede hastanın ya da bakımını üstlenen kişinin bir kazaya maruz kalmaması sağlanır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir