Hasta Yatağı Satın Almak Mı Doğru Kiralamak Mı

Hasta Yatağı Satın Almak Mı Doğru Kiralamak Mı

Hangi alanda olursa olsun bir ürün satın almadan önce mutlaka araştırmalar yapılmalıdır. Aynı üründen farklı markalara ait pek çok model olabilir. Bu alanda hastalarınız için hasta yatağı seçerken doğru tercihler yapılması ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi adına çok önemlidir. İlk etapta ürünün hangi malzemeden üretilmiş olduğunu incelemeniz gereklidir. Bunun yanında Sağlık Bakanlığından onay alması da belirli bir kalite standardı göstergesidir.

Tedavi gören ya da yatağa bağımlı olan hastalar için konforlu özelliklerde vücut yapısına ve ağırlığına uygun şartlarda üretilen modeller arasından seçimler yapılmalıdır. Elektrikli motor sistemi ile çalışan hasta yatağı modelleri de konforlu kullanımlar arasında yer almakta, ortopedik hasta yatakları hem satın alabileceğiniz, hem de kiralayabileceğiniz kullanımlar arasında yer alıyor. Kiralamak ve satın almak arasında kaldığınızda ise öncelikle bazı kriterler belirleyerek, ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.

Hasta Yatağına Ne Kadar Süre İhtiyacınız Var?

Seçilecek ürünün ne kadar kullanılacağı belli ise seçimlerinizi ona göre yapabilirsiniz. Ancak bu tür durumlarda çoğu zaman bir belirsizlik söz konusudur. İhtiyaçlarınız bir ameliyat sonrasında ya da yaşanan kaza nedeni ile ortaya çıkan kırık tedavisinde kullanılacak ise hasta yatağı kiralama çok daha uygun olacaktır. Tedavi belirli bir süre için olduğu sürece kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ancak uzun süreli tedavilerde, yaşlılık nedeni ile yaşanan ömür boyu hastalıklarda hasta yatağı satışı seçeneklerini tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır. Özellikle bu yatakları kullanacağınız süre 6, 7 aydan fazla olduğunda satın almak çok daha avantajlı olacaktır.

Hasta Yataklarının Normal Yataklardan Avantajları Nelerdir?

Hastalarda görülen pek çok rahatsızlığın hafifletilmesi, tedavisi ve bakımında baş ve ayak kısmının yükseltilmesini öneren doktorlar, hasta yatağı kullanımını tercih etmektedir. Ayak kısmının yükselebildiği hasta yatakları da iyi bir uyku için ideal seçimlerdir. Bu alanda satın almak ya da kiralamak hizmetleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Özellikle hastaların tedavi sürecinde dinlenmeleri çok önemlidir. Hastalara doğru bakım verebilmek ve iyileşme sürecini desteklemek adına fonksiyonel özellikleri ile hasta yatağı kiralama ya da satın alma hizmetleri tercih edilebilir.

Genellikle baş ve ayak kısımlarının hareket edebildiği iki motorlu elektrikli hasta karyolası modelleri tercih edilmektedir. Ancak 4 motorlu, ev tipi, ahşap tasarımlarda, 3 motorlu olarak ta hasta yatakları bulabilmek mümkündür. Ayrıca hasta yataklarının kenarlarında bulunan korkuluklarda hastaların yatarken ya da kalkarken rahatlıkla tutunup kalkmalarını sağlayacaktır. Hastaların emniyetlerini sağlayan bu yataklarda serum askıları olabiliyor. Tekerlekli kullanımları ile de hasta yatağı satışı verimli kullanımlar oluşturabiliyor.

Hasta Yataklarının Satış Fiyatları

Araştırmalar yaparak kendiniz ve hastanızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilecek hasta yataklarının terci edilmesinden sonra adres bilgilerinizi verdiğiniz evinizde kurulum sağlanmaktadır. Özelliklerine göre hasta yatağı fiyatları değişebiliyor. Ancak satın aldığınız yatakların garanti belgeleri de olacaktır. Bu durumda herhangi bir sorun yaşadığınızda kullanımlarınız servis güvencesi ile verilir. 6- 7 aydan fazla olan yatak ihtiyaçlarınızda kiralama bedeli ürünün satın alınması ile aynı rakamları bulacağından satın alınması çok daha mantıklı olacaktır. Evde bakılan hastalarınız için en konforlu ve ortopedik özelliklerde hasta yatağı satışı hizmetlerinden yararlanarak obez, felçli, yatalak hastalarınızın bakımından çok daha konforlu sonuçlar alabilirsiniz. Havalı yatak modelleri ile de medikal ya da ev tipi olarak kullanımlar tercih edilmesi mümkündür. Lazer kesim, 4 parça, visco, anti bakteriyel, baklava tipi, lazımlıklı, A+ B boru tipi havalı yatak modelleri arasından satın alma talepleriniz gerçekleştirilebilir.

Hasta Yataklarının Kiralanması

Bu alanda hasta yatağı kiralama hizmetleri alırken prosedür aynı satın almadaki gibi işleyecektir. Aynı şekilde tercih ettiğiniz model evinize kadar getirilerek kurulumu yapılır. Sonrasında ise kiralama sözleşmesi verilen bilgiler ışında hazırlanarak imzalanır. Kiralama sözleşmeleri genellikle bir aylık olarak hazırlanır. Kiralama talepleri genellikle 4 ay ya da daha kısa süreli kullanımlarınız için önerilir. İki motorlu farklı modeller arasından seçimler yapılabileceği için 3 ya da 4 motorlu yatak modelleri arasından da seçimler yapabilirsiniz. Ancak artan özellikler hasta yatağı fiyatları özelliklerini de etkileyecektir. Sadece yatak olarak değil masası, yatağı, sandalyesi, yastığı hatta kılıfı ile komple kiralama hizmetleri de talep edilebilir. Yatakların sundukları konfora göre fiyat aralıkları da değişebilir. Kiralama alanında daha kısa bir zaman önünüzde var ise hasta yatağı fiyatları bütçeniz için çok daha ekonomik bir seçim olabilir.

Hasta Yatağı Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli

Hasta Yatağı Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli

Hastalarınızın rahatsızlığına özel hasta yatağı seçimleri yapmak, tedavi ve bakım aşamasında konfor ve daha çok sağlık elde etmenize imkan verecektir. Doğru seçimler yapmak hastanızın yaşam kalitesini etkileyebileceği gibi hastanın tedavi sürecine de destek olacaktır. Bu alanda felçli bir hastanız var ise havalı yatak modelleri daha konforlu olacaktır. Çünkü bu modeller vücudun hava almasını sağlayacaktır. Bu da kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Konforlu ve rahat bir istirahat sağlamakla hastanın vücudu da hava alır. Bu şekilde çeşitli enfeksiyonların ve yaraların gelişimi engellenmiş olur. Hatta yatak yarası denilen rahatsızlıklar seçilen doğru hasta yatağı ile hiç oluşmaz.

Medikal Ürün Özelliklerine Sahip Yataklar

Yatağa bağımlı olan ya da yatarak tedavi gören hastalar için hasta yatağı satışı taleplerinde bulunurken hasta bakımında kullanılacak medikal ürün özellikli seçimler yapılmalıdır. Çeşitli fonksiyonlara ve kullanım özelliklerine sahip olması gereken bu yataklar hastanın farklı rahatsızlıklarına göre de değişebilir. Bu nedenle değişen özelliklerine göre hasta yatağı fiyatları farklı aralıklarda yer alacaktır. Kullanım alanında basit olması gereken yataklar teknolojik ve kaliteli özelliklerde üretilmiş olması ile de hastanın tedavi sürecine olumlu katkılar sağlayabilir. Hijyenik ve antibakteriyel özelliklerinin yanında dört tekerlekli kullanımı ile de pratiklik sağlayan modelleri bulunuyor. Özellikle kolay temizlenebilmesi bakıcı olarak hastalara refakat edenler içinde büyük kolaylıklar oluşturuyor. Tekerleklerde bulunan frenler de hastanın hareket esnasında herhangi bir kazaya maruz kalmasının önüne geçer.

Hareket Kabiliyeti Endeksli Motorlu Yataklar

Hastanızın, durumuna kullanım sürenize göre kiralama ya da satın alma seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu alanda 4 ay ve daha düşük kullanımlar için hasta yatağı kiralama tercih edilmesi daha ekonomik olacaktır. Tercih edilen yataklar farklı mekanizmalar ve çift motorlu üretimlerden elde edilebiliyor. Bu tip modeller elektronik bir kumanda sayesinde çalışmaktadır. Bu da yataklara hareket fonksiyonu katar. Özellikle yatakların her iki kısmında bulunan 75- 80 cm aralığındaki boşluklar, hastanın daha rahat bir şekilde tedavi edilmesini sağlıyor. Medikal kuruluşlar için hasta yatağı satışı talepleri en geçerli kullanım alacaktır. Hastalar evlerinde de tedavi görebiliyor. Bunun içinde özellikle uzun süreli bir tedavi sürecinde yatak modelleri arasından seçimler yaparak satın almak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Kaliteli ve Sağlam Malzemelerden Üretilen Yataklar

Tüm teknolojik özelliklerinin ve fonksiyonlarının yanında hasta yatağı seçimlerinizde mutlaka dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması ve kaliteli model seçenekleri arasından tercihler yapılması çok önemlidir. Bu nedenle ürün seçerken üretim malzemelerine ve firmanın sunduğu servis imkanlarına da dikkat edilmesi önemlidir. Bu alanda her yaşa, hastanın ihtiyacına ve hastanın ağırlığına göre kullanılan malzemelerde hasta yatakları bulunmaktadır. Aşırı kilo ya da yaş gruplarına özel farklı boylarda üretilen tasarımlar arasında hasta yatağı fiyatları farklılık gösterecektir.

Hasta Yatakları Çeşitleri

Hareket kısıtlılığı çeken hastalar için özel olarak tasarlanan düşük modeller arasından hasta yatağı kiralama talepleri yapabilirsiniz. Ya da ya manuel olarak ayarlanabilir hasta yatakları arasından tercihler yapılabilir. Ancak bu tarz yataklar daha kısa vadeli hastalar için öneriliyor. Ev modelleri ya da hastanelerde hasta bakımlarında daha çok elektrikli ya da yarı elektrikli olan motorlu modeller kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda ile çalışan modeller arasından seçimler yaparken ihtiyaçlarınızı ve kullanım alanlarınızı baz almanız gereklidir. Yaşlılık nedeni ile ya da ağır bir hastalık halinde uzun vadede yatarak tedavi gören hastalarınız için hasta yatağı satışı talep edebilirsiniz. İki motorlu, üç ya da dört motorlu olarak kullanılabilen asansörlü ful abs’li ya da ahşap tasarımlarla sunulan modellerde bulabilmek mümkündür.

Alçaklık ya da yükseklik yönünden farklı şekillerde tasarlanan pek çok modelde bulabilirsiniz. Özellikle hasta yatağını kullanan kişinin yaş grubu çok önemlidir. Değişen yaş grubu hasta yatağı fiyatları değişimine de neden olur. Çocuk hastalar için hastanın sıkılmaması ve daha iyi zaman geçirmesi için karakterine uygun tasarlanan modeller arasından seçimler yapılabilir. Ya da yaşlı ya da orta yaşlı bir hasta için uzaktan kumandalı ya da elektrikli modeller tercih edilebilir. Bu alanda kullanım durumunuzu baz alarak hasta yatağı kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Kullanışlı, ortopedik, etrafında korkulukları olan, ayarlanabilir olması tercih edilen yataklarda olması gereken en önemli özellikler arasında yer alıyor.

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama İstanbul

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama İstanbul

Birbirinden değişik fonksiyonel yapılara sahip olan hasta yatağı çeşitleri, her geçen gün son teknoloji sistemler altında üretimleri gerçekleştirilmekte ve daha iyi bir kullanım olanağı sağlayarak evlerde hastalara büyük bir rahatlık sunmaktadır. Üstelik sadece hastalar için değil aynı zamanda onlara bakanlar adına da büyük bir kolaylık sağlamak suretiyle, tedavi süreçlerinin daha az bir süreye inmesine imkan tanımaktadır.

Diğer yandan artık günümüzde sadece satış sistemleri değil diğer yandan kiralama seçenekleri dahilinde de herkes kendi bütçesine uygun şekilde bu yatakları elde edebilmektedir. Burada günlük veya aylık ve haftalık gibi kişisel tercihler kapsamında hastanın durumuna bağlı olarak kiralama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle hasta yatağı kiralama İstanbul fırsatı sayesinde bu mega şehrin her noktasına tamamen profesyonel hizmet altında Radikal Medikal firması bünyesinde hizmet sunulmaktadır.

Bütün değişik fonksiyonlar yapıları ile farklı hasta yatak çeşitleri istenilen adreslere söz verilen zaman içerisinde getirilmek suretiyle montajları en iyi biçimde yapılmaktadır. Bu bağlamda her bütçeye uygun olarak hasta yatakları satışı sayesinde artık insanlar felçli insanlar ya da yaşlılar için onlara en iyi şekilde bakım imkanını elde edebilmektedir.

Profesyonel bir üretim altında imalatı gerçekleştiren hasta yatakları

Tamamen profesyonel bir hizmet kapsamında ve fabrikasyon olarak imalatları titiz bir işçilik ile hazırlanan birbirinden değişik özelliklere sahip hasta yatağı çeşitleri, özellikle bilindiği üzere motor sistemleri dahilinde büyük bir rahatlık getirmektedir. Uzaktan kumandalı ve elektrikli bir sistem altında çalışan bu yatak çeşitleri, hastaların ve onlara bakanların gün içerisinde daha kolay işlerini gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır.

Burada ortak bir şekilde baş bölgesi ile ayak kısmından hareketleri sayesinde oturur pozisyon haline getirilerek hasta yatak çeşitleri özel satış sayesinde ilaç ve yemek saatlerinin kaçmamasına imkan tanır. Diğer yandan hasta yatağı kiralama İstanbul adına bu şehir için bütün farklı semtlere rahatlıkla ulaşılmakta ve montaj işlemleri profesyonel bir destek kapsamında Radikal Medikal firması bünyesindeki yapılmaktadır. Aynı zamanda daha uzun süreli hasta bakımları adına satış işlemleri de uygun maliyetler altında bu kaliteli yataklar sunulmaktadır. Özellikle en azından belli bir süre boyunca hareket yeteneği kısıtlı olacak ya da yaşlı ve felçli insanlar adına onlara tüm olanakları en iyi şekilde sağlayan hasta yatakları satışı sayesinde ya da kiralama hizmetleri altında en iyi destek sunulmaktadır.

İstanbul için hasta yatağı satış ve kiralama hizmetleri

Hastaneden henüz yeni çıkmış ve bir süre bakıma muhtaç olan kişiler ile birlikte ayrıca daha zorlu süreçlerden geçmesi gereken felçli hastalar ve yaşlılar için birbirinden değişik hasta yatağı çeşitleri bu kalitede firma bünyesinde tamamen profesyonel bir hizmet altında gerçekleştirilmektedir. 1 ya da 2 veya 3 ve 4 motor sistemleri altında kişisel tercihlere göre ve hastaların durumlarına bağlı olarak seçim yapmak suretiyle satış işlemleri bu yataklar için gerçekleştirilebilmektedir.

Üstelik bu özellikleri sayesinde hastaların hem fiziksel hem de ruhsal açıdan daha hızlı bir iyileşme sürecine girmelerini olan tanıyan bu ürünler, tamamen son teknoloji sistemleri altında hazırlanmaktadır. Bu şekilde hiçbir problem yaşamadan rahatlıkla kullanım imkanı verir. Burada hasta yatağı kiralama İstanbul hizmeti sayesinde bu yoğun şehir adına bütün değişik semtleri gerilmek suretiyle montajlar en iyi biçimde yapılmaktadır. Diğer yandan çok uygun fiyatlar altında hasta yatakları satışı yine firma kapsamında güvenilir bir imalat eşliğinde sunulmaktadır.

Güven içerisinde kaliteli malzemeyle hazırlanmış hasta yatağı satış, kiralama hizmetleri

Günümüzde artık hem kiralama hem de satın alma imkanı sunulan birbirinden değişik hasta yatağı çeşitleri, bu kapsamda farklı olanakları zengin bir seçenek altında sunmaktadır. Tabii burada özel satış işlemleri sayesinde uzun süreli kullanım kaliteli malzemeleri sayesinde sorunsuz biçimde değerlendirme imkanı vermektedir. Birbirinden değişik özellikler altındaki motor sistemlerin yanı sıra ayrıca güçlü korkuluk kısımları ve serum askısı ile bir de yemek masası çeşitleri de bu yataklar üzerinde bulunmaktadır.

Bu noktada hasta yatağı kiralama İstanbul adına hemen firma bünyesinde iletişim kurmak mümkündür. Ayrıca tuvalet ve çağrı düğmesi ile birlikte lavabo gibi daha birçok değişik özellikler yaşlılar ve felçli hastalar için büyük bir orman tanırken, hasta yatakları satışı ve kiralama hizmetleri büyük bir güven içerisinde sunmaktadır.