Hasta Yatakları

Huzurevleri Ve Yataklı Bakım Merkezleri İçin Hasta Yatakları İmalatı

Hasta yatağı evlerde kullanıldığı gibi huzurevleri, hastaneler vb bakım yerlerinde de kullanılabilir. Emek sağlık olarak hasta yatağı üretim satış ve kiralama hizmetleri vermekteyiz. Huzurevleri ve yataklı bakım merkezlerinin toplu siparişlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz.  Toplu yatak siparişlerinizi çalışanlarımız fazla mesai yaparak hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Türkiye’nin her yerine hasta yatağı satışımız bulunmaktadır.

Hasta Yatağı Üretimi

Ürün depomuz İstanbul Bayrampaşa da bulunmaktadır. Üretim tesisimizi mesai saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz. Huzurevleri ve yataklı bakım merkezlerine toplu alımlarda indirim ve kolaylık sağlamaktayız. Huzurevleri ve yataklı bakım merkezleri için ürettiğimiz hasta yatağı modellerimiz kısaca şunlardır.

İki motorlu hasta yatağı kumandalı elektrikli motoru sayesinde baş ve ayak kısmını kaldırabilen bir yatak türüdür. Plastik, ahşap, alüminyum yan korkulukları bulunur.  Ayrıca plastik ya da demirden olan başlıkları vardır. İki motorlu hasta yatağının tekerlekleri kilitlenebilir, açılabilir. Yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. En ekonomik hasta yatağımızdır.

Motorlu Hasta Yatakları

Üç motorlu hasta yatağı huzurevleri ve yataklı bakım merkezleri için ürettiğimiz bir diğer hasta yatağı modelimizdir. Bu hasta yatağı da ayak ve baş kısmını kaldırır ayrıca hasta yatağı yukarı aşağı hareket eder. Yüz otuz kilo taşıma kapasitesine sahiptir.

Dört motorlu hasta yatağı en konforlu ve en lüks hasta yatağı türüdür. Dört motorlu hasta yatağı eğim özelliğine sahip tek hasta yatağı türüdür. Eğim özelliği sayesinde hasta tüm ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilir. Yan korkuluk ve başlıkları plastiktir. Antibakteriyel özelliği sayesinde hastayı bakterilerden korur. Fiyat olarak en pahalı hasta yatağı türüdür.

Radikal Medikal olarak satış ve kiralamasını yaptığımız bütün hasta yatağı modellerimiz için 2 yıl garanti veriyoruz. Sağlam ve rahat hasta yatakları ile hastanızın iyileşme sürecine katkıda bulunuyoruz. Hasta yatakları konusunda günün her saati bizi arayabilir ve istediğiniz konuda soru sorabilirsiniz. 7/24 açık olan çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcilerimiz size dilediğiniz her konuda yardımcı olacaklardır. İstanbul merkezli firmamızda Türkiye’nin her yerine hasta yatağı satışı yapılmaktadır. Ürünleriniz bekletilmeden aynı gün içerisinde kargoya verilerek sizin ve hastanızın mağdur olması engellenmektedir.