0534 923 1906info@radikalmedikal.comGülhan Sok. No:72 Bayrampaşa / İstanbul

Hasta Yatağı Fiyatları

Kısa süreli yada uzun süreli fark etmeksizin hasta yatağına ihtiyaç duyan hastalar için özel üretim yapan firmalarla kurduğumuz bağlantı sayesinde bugün Türkiye’deki en çok tercih edilen hasta yatağı kiralama ve satış firmasıyız. Ameliyat, kaza vb. gibi durumlar için hasta yatağı seçeneklerini sizlere sunan Radikal Medikal olarak hasta yatağı fiyatları konusunda da oldukça hassasız. Hastanın iyileşmesi adına en iyi yatakları temin ettiğimiz firmalardan en iyi fiyatları alabildiğimiz için ürünlerimizi uygun fiyatlara pazarlamaktayız. Fahiş fiyatlı hasta yataklarına karşı gösterdiğimiz tepkiyi fiyatlarımızın uygunluğundan görebilir ve hizmet kalitemizi de bizlerden hasta yatağı alan kişi yâda firmalardan teyit edebilirsiniz.

Hasta yatağı kiralama ya da satış konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmamızda hem teknik servis hem de satış temsilcilerimiz sizlerle 7/24 saat ilgilenmektedir. Tüm beklentilerinize ve sorunlarınıza yanıt veren temsilcilerimiz ve personellerimiz sayesinde kiraladığınız yada satın aldığınız hasta yataklarından memnun kalarak hastalık sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Rekabet doğrultusunda arttırılan fiyatlara elbette karşıyız. İthalatını ve ihracatını yaptığımız hasta yataklarımızı satarken kar amacı elbette gütmekteyiz anca fahiş fiyatlarla değil. Bu doğrultuda, Radikal Medikal’ de rastladığınız ürünler hakkında” orijinal mi, sorun olur mu, güvenilir mi” gibi endişelere kapılmamalısınız. Çünkü, gerek iş anlaşmalarımız gerekse de yurt dışı bağlantılarımız sebebiyle bizler, hasta yataklarını en iyi fiyatlara alıyor ve sizlere yine “en iyi fiyat seçenekleri” ile gönderiyoruz.

Hasta yatağı fiyatları konusu aslında sizin taleplerinize ve bütçenize göre değişen bir konu. Örneğin, “benim hastam 2-3 ay sadece yatması gerekiyor” derseniz satın almak yerine hasta yatağını kiralamanız fiyat bağlamında sizin için daha uygun olacaktır. Bu nedenle, hasta yatağı satın almak yerine kiralama yaparak da bütçenizden tasarruf edebilir ve hasta yatağına daha sonra “yer temin etmek” gibi külfetlerden de kurtulmuş olursunuz.

Satılık hasta yatağı arıyorsanız da satın alacağınız ürünün özelliklerini bilmeli ve diğer ürünlerle karşılaştırmalısınız. Örneğin; 4 motorlu, ortopedik ve anti-bakteriyel bir yatak arıyorsanız o ürünün segmentindeki diğer ürünlere de göz atmalı ve kararınızı daha sonra vermelisiniz. “Eğer ki, hasta yatakları konusunda çok bilgimiz yok” derseniz Radikal Medikal size en doğru yatağı seçmeniz konusunda yardımcı olmaya daima hazırdır. Radikal Medikal’ i arayarak kiralık mı satılık mı, ortopedik mi Visco mu yada otomatik mi değil mi gibi birçok bilgiyi vererek sizin için en iyi yatağı en uygun fiyatlara bulmamızı sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları Konusuna Dikkat!

Türkiye’de yıllardır hasta yatağı satışı ve kiralaması yapan firmamız sektöre oldukça yakın olduğu için bir takım kullanıcı şikayetlerinden de bilgi sahibi. Birçok firma kiraladıkları ürünü sterilize etmeden yeniden kiraladıkları için enfeksiyon gibi riskleri de arttırmakta. Bu sebeple, alacağınız yada kiralayacağınız hasta yataklarının hijyenine önem vermeli ve firmadan da bunu talep etmelisiniz. Enfeksiyon riskinin yanı sıra, bakımları ve kontrolleri yapılmayan hasta yataklarının sağladığı konfor da gün gün azalacaktır. Bu nedenle, kiralama yada satın alma fark etmeksizin hasta yatağına verdiğiniz ücretten tam anlamıyla faydalanmak için mutlaka profesyonel hasta yatağı kiralama ve satışını yapan firmalardan yatak almaya özen gösterin.