Hasta Yatağı Güvenliği

Hasta Yatağı Güvenliği

Hasta yatakları yatağa bağımlı ya da kısa süreli yatmakta olan hastalar için üretilir. Bu yüzden bu yatakların güvenilir olması oldukça önemlidir. Radikal Medikal olarak hasta yatağı sektöründe öncü firmalardan biriyiz. Hasta yatağı üretim, satış ve kiralama işlemleri Radikal Medikal firmamızda yapılır. Hasta yatağı üretim yaparken hasta yatağının güvenilir olmasına dikkat ederiz. Hasta yatağının üretiminde güvenliği sağlamak için en sağlam parçaları kullanırız ve işçilerimiz korumayla çalışır.

Hasta Yatağı Güvenliği

Hasta yatağı güvenlik için birçok parçadan oluşur. Bu parçalar kumandayla çalışan elektrikli motor, yan korkuluklar, başlıklar ve kilitlenebilen tekerleklerdir. Bu parçalardan elektrikli motorun üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağıdır. İki motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını hareket ettiren bir yatak türüdür. En ekonomik hasta yatağımızdır. Taşıma kapasitesi yüz kilogramdır. Üç motorlu hasta yatağımız ise baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra yukarı aşağı hareketi de yapmaktadır. Taşıma kapasitesi yüz yirmi kilogramdır. Dört motorlu hasta yatağımız ise trendelenburg eğim özelliğine sahip yatak türümüzdür. En konforlu ve en lüks hasta yatağı modelimizdir. Taşıma kapasitesi yüz elli kiloya kadar çıkabilir.

Hasta Yatağı Korkulukları

Hasta yatağının yan korkuluk modeli ise üç çeşittir. Bu çeşitler plastik yan korkuluk, alüminyum yan korkuluk ya da demir yan korkuluktur. Plastik yan korkuluk iki motorlu, üç motorlu, dört motorlu hasta yatağında da kullanılabilir. Aynı şekilde alüminyum yan korkuluk da her üç motor türüne sahip yatakta da kullanılır. Demir yan korkuluk ise iki motorlu hasta yatağında kullanılır. Plastik yan korkuluk antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde hasta bakterilerden korunur. Hasta yatağının başlığı ise iki modelden oluşur. Plastik başlık ve demir başlık…  Plastik başlık üç motor türüne sahip hasta yatağında da kullanılır. Demir başlık ise sadece iki motorlu hasta yatağında kullanılır. Plastik başlıklar antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Güvenli bir hasta yatağı satın almak veya kiralamak istiyorsanız bizimle iletişim kurarak müşteri temsilcilerimizden konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir