0534 923 1906info@radikalmedikal.comGülhan Sok. No:72 Bayrampaşa / İstanbul

Yaşam içerisinde ister istemez hastalıklar, kazalar ve bir takım mücbir sebeplerden ötürü “bir süre yatmak” gerekebiliyor. Bu “yatış” dönemine evde devam edecekler içinse hastalığa uygun bir hasta yatağı şart olabiliyor. Örneğin, kırıklarda ya da ameliyatlardan sonra 1 ila 4 ay gibi bir süre yatması gereken hastaların, eve taburcu edildiklerinden sonra da hastane konforunda bakılması gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda ise hasta yatağı kiralama firmaları sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılayacak ürünleri sizlere sağlıyorlar.

Hasta Yatağı Kiralama Nasıl Yapılır?

Hasta yatağı kiralama İstanbul firması olarak bizler hem İstanbul’da hem de Türkiye genelinde profesyonel firma olarak hizmet vermekteyiz. Yüzlerce kişiye kiraladığımız hasta yataklarımızda en ufak dahi bir sorun olması halinde değişimi gerçekleştiriyor ve hastamızın mağdur olmaması adına gereken önlemleri alıyoruz. Ancak, hasta yatağı kiralama konusu elbette bir takım ayrıntıları bünyesinde barındırıyor. Örneğin, kiraladığınız yatağın pis olması hastanızın konforunu ve sağlığını olumsuz yönde etkileyebileceği için çok önemli bir husus. Bu nedenle, hasta yatağı kiralaması yapacağınız firmayı bulmak, yatağı bulmaktan çok daha önemli.

İstanbul kiralık hasta yatağı taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen gösteren firmamızdan hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız mutlaka bizleri aramanızı tavsiye ediyoruz. Hastanız için en uygun yatağı sizlere modelleriyle birlikte aktaran satış temsilcilerimiz, belirlediğiniz fiyatlar dâhilinde sizlere yardımcı olmaktadır. Böylece, hasta yatağınızda hem en iyi tercihi yapmış hem de en iyi fiyatı almış olursunuz.

Hasta Yatağı Kiralama Süresi Nedir?

Hasta yatağı kiralama konusunda en çok merak edilen sorulardan birisi ise hasta yatağı kiralama süresi ve fiyatı. Haliyle, her yatağın kiralama süresi ve elbette fiyatı da değişiklik gösterecektir. Bu nedenle, hasta yatağını kiralamak istediğinizde ilk olarak sizin o hasta yatağına kaç aylık ihtiyacınız olacağını ve yatağın özelliklerini de belirlemeniz gerekiyor. Hasta yatağı kiralama konusunda süre ve ihtiyacınızı belirlediğiniz zaman Radikal Medikal satış temsilcileri sizler için en iyi süreyi ve fiyatı bildirirler.

Hastanızın Konforunu Riske Atmayın, En Uygun Fiyatlarla Hasta Yatağınızı Kiralama Şansını Yakalayın

Hastanızın hastalık sürecinde yaşayacağı problemlere ek olarak yatak yarası gibi bir problemle karşılaşmaması bu süreçte çok önemli olacaktır. Çünkü, zorlu geçen hastalık sürecinde hastanın hareket edemiyor oluşu, yatak yaralarına yol açmaktadır. Ancak, Radikal Medikal bünyesinde kiralama yapacağınız hasta yataklarında tam otomatik, ortopedik ve diğer tüm avantajlara sahip olabilir ve böylece yatak yarası oluşma riskini minimuma indirebilirsiniz.

Hasta yatağı kiralama konusunda hizmet veren firmamız sayesinde en iyi yataklara en uygun fiyatları ödersiniz. Firmamız gerek ticari ilişkileri gerekse de sağladığı referans ile en iyi ve kaliteli hasta yataklarını ithal ederek sizlere ulaştırmaktadır. Bu sebeple, Radikal Medikal ’den alacağınız her yataktan memnun kalır ve hastalık sürecinizi en iyi şekilde geçirirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul kategorisinde sizlere en iyi hasta yataklarını ithal ve ihracat eden firmamız, İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermektedir. Hızlı kurulum ve 7/24 telefon desteği ile İstanbul’da en çok tercih edilen hasta yatağı firması olan firmamız sayesinde en uygun bütçelere hasta yatağınızı, karyolanızı veya yemek masanızı bulabilir ve hemen teslim alabilirsiniz. Siz de hasta yatağı kiralama İstanbul talepleriniz için bizlere ulaşabilir ve kiralamayı düşündüğünüz yataklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.