0534 923 1906info@radikalmedikal.comGülhan Sok. No:72 Bayrampaşa / İstanbul
Hasta Yatağı Kiralama
 • 2 Motorlu Ekonomik Model Kiralık Hasta Karyolası
 • 2 Motorlu Alüminyum Yan Korkuluklu Kiralık Hasta Karyolası
 • 2 Motorlu Abs Ön ve Arka Panelli Kiralık Hasta Karyolası
 • Kiralık 3 Motorlu Hasta Karyolası
 • 2 Motorlu Full Abs Kiralık Hasta Karyolası
 • 3 Motorlu Full Abs Kiralık Hasta Karyolası
 • 4 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası
 • Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerimiz
 • Hasta Yatağı Kiralama İstanbul
 • Hasta Yatağı Kayseri
 • Hasta Yatağı İzmir
 • Hasta Yatağı İstanbul
 • Hasta Yatağı Eskişehir
 • Hasta Yatağı Denizli
 • Hasta Yatağı Bursa
 • Hasta Yatağı Ankara
 • Hasta Yatağı Antalya
 • Hasta Yatağı Kiralama

Tıp dünyasındaki gelişmeler, sağlık sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Hastanelerde ve benzeri birçok sağlık hizmetlerinde, hastaların rahat etmesi çok önemlidir. Yatak konusu da bu hizmetlerin içerisinde yer almaktadır. Yatan hastanın baş kısmı, bel kısmı ve ayak kısmı, bazen pozisyon değiştirmesi gerekir. Bu gibi durumlarda en iyi çözüm hastalara özel yataklardır.

Hasta bakıcılığı yapan insanlar hastaya bakmanın ne kadar zor olduğunu bilirler. Yorgan döşek yatan hastaların altını değiştirmek, başına yastık koymak, sağa çevirmek, sola çevirmek ve ayakların yastık koymak, ayrı bir derttir. Gerek hastanede olsun, gerekse evde olsun hasta yatağı kiralama kategorisindeki ürünler, büyük kolaylık sağlamıştır.

İster Hasta Yatağı Satın Al İster Kirala

Uzun vadeli yatış zorunluluğu olan hastalar için satın alma işlemleri cazip gelirken, kısa vadeli hastalar için hasta yatağı kiralama seçenekleri cazip gelmektedir. Motorlu özellikleriyle tercih edilen bu sağlık ürünleri, özel yataklarla desteklenmektedir. Havalı yatak seçenekleri de hastalara özel yataklarda kullanılmaktadır. Şişme yatakların özelliği, hava almasıdır. Hasta yatağı kiralama ürünlerinin bu özelliği nedeniyle sırt ve kalça kısımlarında yaranın oluşmasını engellemektedir. Motorlu modeller, kumandalıdır.

Hasta yatak pozisyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilir. Karyola modelli olanlar da vardır. Hastane tipi hasta yataklarını da kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama seçeneklerinde, özel visko yataklar da bulunmaktadır. Bu yataklar ortopediktir ve hastanın rahat etmesini sağlamaktadır. Üç parçalı yatak seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları belirleme işlemlerinde yatakların fonksiyonel özellikleri belirleyici rol oynamaktadır. Malzeme bakımından oldukça sağlamdır ve uzun ömürlü özelliklere sahiptir.

Kullanışlı Fonksiyonel Hasta Yatağı Özellikleri

Ayak kısmını kaldıran ve baş kısmını kaldıran otomatik motorlu yatak seçenekleri, özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle hastaların yemeğini vermek için hastanın başının altına yastık koymak zorunda kalmıyorsunuz. Ayaklarının altına da yastık koymak zorunda kalmıyorsunuz. Seyyar korkuluklar sayesinde başka bir yatağa geçiş yapılabilir. Ayrıca hasta yatağı kiralama ürünlerinin teker fonksiyonu sayesinde, hasta ev içerisinde rahatlıkla gezdirilebilir. Metal kısımları paslanmaz özelliklere sahiptir. Alman motorlu olanlar daha çok tutulmaktadır. Kumanda paneli vasıtasıyla, yatağın pozisyonunu kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Buhar maskesi ve serum gibi hastalara özel malzemelerle uyumlu olarak üretilmiştir. İskelet yapısı, insan vücut yapısı ile uyumludur ve her hangi bir sakıncası yoktur. Kaplamaları ve metal kısımları sağlık açısından her hangi bir sorun teşkil etmemektedir. Sağlık bakanlığı onaylı olan ürünümüz, hasta yatağı kiralama kategorisinde kiralanabilir. Günlük, aylık veya yıllık kiralanabilir. Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde yatağın yapısına göre kiralama işlemi yapılır. Motorlu, motorsuz veya tip özellikleri, kira miktarını belirleyen unsurlardır.

Bez kullanmak zorunda kalan hastalar için lazımlık özelliğine sahip olan yataklar da bulunmaktadır. Hasta yatağı kiralama seçenekleriyle hastanızın psikolojisi de düzelecektir. İstediği zaman pozisyon değiştirebilir. Bu durum hastanızın daha hızlı iyileşmesinde etkili rol oynayacaktır. Hastaya özel yataklar, hastanın rahat edeceği odaya kurulmalıdır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Ev istirahatinin süresi önceden belliyse, geçici bir süreç için hasta yatağı satın almak yerine kiralamak tercih edilebilir. Hasta yatağı modelleri arasındaki fiyat farkı kiralama işleminde de geçerlidir. Ancak kısa süreli tedavilerde en ekonomik tercih olacağını da söylemek gerekir. Özellikle iki ve daha fazla motora sahip elektrikli modeller, kiralama yoluyla edinilebilir.

Hasta yatağı kiralama tabiri yatak ihtiyacı duymayanlar için yeni olsa da esasında geçmişten bu yana evde hasta bakmak zorunda kalan kişiler için elzem bir materyaldir. Öyle ki hasta yatakları ile yatalak hastaların evdeki yaşam kalitesi yükseliyor, hasta yakınlarının bakım hizmetini kolaylaştırıyor. Bu yönden bakıldığında hastaneden taburcu olan ama yatak istirahatı devam eden kişiler için hasta yatağı kiralama kurtarıcı bir çözüm oluyor.

Birkaç aylık belki de daha kısa süreli evde bakım tedavisi için hasta yatağı satın almak gereksiz bir masraf iken hasta yatağı kiralama pratik bir çözüm vaat ediyor. Hasta ve hasta yakınları kiralama hizmetlerinden yararlanarak tedavi süresince masrafsız ama kaliteli bir tedavi sürecine imza atıyor.

Hasta yatakları incelendiğinde birçok model öne çıkıyor. Elektronik hasta yatağı en çok tercih edilen yatak tipiyken lazımlıklı hasta yatağı da talep gören, tamamen yatalak hastalar için evde kullanılmaya uygunluk gösteren bir yatak tipidir. Ortopedik özellikler gösteren, kumanda ile kontrol edilebilen, hastanın düşmemesi için yanlardan destekli, hareket edilebilir tekerlekli mekanizması ile hasta yatağı kiralama seçenekleri oldukça fazladır. Hastanın konforunun ön planda tutulduğu, hasta yakınları için ise pratik bakım fırsatının gözetildiği yataklar kısa ve uzun vadeli tedavi süreçlerinde rahatlıkla kullanılıyor. Hastanelerde de aynı yatakların kullanılması yatakların dayanıklı ve korunaklı olduğunu gösteriyor.

Yaşlı hastalar için bilhassa önemli olan yatak konforu ve hareketli yatak sistemi hareket etmekte zorlanan yaşlı kişilerin yaşamını kolaylaştırıyor. Kumanda ile baş ve ayak kısımlarının hareketli olması yemek yeme, ilaç içme, oturur pozisyona gelme konusunda hastalara yardımcı oluyor. Hasta yatağı kiralama sunduğu konfor ve tıbbi bakım sayesinde son zamanlarda en sık tercih edilen hasta ritüellerinden biri kabul ediliyor. Hasta karyolası kiralama hizmetinden yararlanan kişiler için kurulum işlemi titizlikle yapılarak otomatik hasta yatağı ise nasıl kullanılacağına dair hasta yakınlarını bilgilendiriyor. Çoğu firma hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanan kişiler için serum askısı ve pil gibi hediyeler vererek çok yönlü bir hizmet sunuyor.