0534 923 1906info@radikalmedikal.comGülhan Sok. No:72 Bayrampaşa / İstanbul

Hasta Yatağı Kullanımı

Hastalık sürecini “en konforlu” şekilde geçirmesi gereken hastalar için hasta yatakları en iyi seçenek. Medikal tabanlı teknolojilerle geliştirilen bu hasta yatakları ise günümüzde birçok gerekçeyle “bir süre” yatması gereken hastalar için üretiliyor. Hasta yatağı kullanım alanları açısından ev haricinde de birçok alanda talep görüyor. Örneğin, fizik tedavi merkezlerinde yâda huzur evlerinde de tercih edilebilen hasta yatakları, yaşlı kişilerin daha da konforlu bir şekilde uyuması ve rahat etmesi için tercih edilebiliyor. Radikal Medikal olarak bizlerde hastanelere, huzur evlerine, bakım evlerine ve daha nice kurum ve kuruluşlara hasta yatağı temini yapmaktayız.

Tam ortopedik, otomatik vb. gibi birçok özelliğe sahip olan hasta yatakları, kişinin ihtiyaçlarına göre seçilmesi gereken yataklar. Örneğin, belinde yâda sırtında problem olan ve bir süre yatması gereken bir hastanın yatağı Visco ve ortopedik bir yatak olmalı. Bu nedenle, doktorların önerdiği yatak türlerini tercih etmeli ve hastanın konforu açısından yatakların diğer avantajları da göz önünde bulundurulmalı.

Hasta Yatağını Satın Alırken Kullanım Alanına Göre Seçmek Çok Önemli

Çeşitli sebeplerle satın alınan hasta yatakları eğer ki ihtiyacı karşılamaz ise haliyle birçok problemlere yol açabilir. Örneğin, hava aldırmayan yataklar hastayı çok terleteceği için sürekli öz bakım gerektirecek ve problemlere sebep olacaktır. Bu nedenle, baklava dilimli hasta yatakları gibi çeşitli teknolojilerle üretilen hasta yataklarını satın almak hem hastanın konforunu sağlamak hem de ekstra bir iş yükünü engellemek adına çok önemli.  Bu doğrultuda, satın almayı yâda kiralamayı düşündüğünüz hasta yatağı hakkında detaylı bir araştırma yapmalı ve mutlaka firmadan yatak hakkında ekstra bilgi talebinde bulunmalısınız.

Hastanın nerede bu ürünü kullanacağı ise elbette diğer dikkat edilmesi gereken konulardan. Yazlık gibi bir yerde hasta yatağını kullanacak kullanıcıların elbette ürünün her şekle giriyor ve hareket ettirilebiliyor olması çok önemli. Kolay kullanımı ve temizliği olan hasta yatakları, yaz ayları için ideal ürünler arasında yer alıyor. Terletmeyen ancak serinleten hasta yatakları ise Radikal Medikal tarafından sizlere her zaman öneriliyor.

Hasta yatağınızı huzur evi için alıyor iseniz daha genel kapsamlı bir ürün almanızı ise önerebiliriz. Çünkü, devamlı kullanım sirkülasyonu olan hasta yataklarınız tüm hastalar için “konforlu” olmak zorunda. Bu nedenle, genelde ortopedik ve tam otomatik olan hasta yataklarını hastane ve huzur evlerine önermekteyiz. Serum askısı, uzaktan kumandası gibi birçok avantajla sizlere sunulan hasta yatakları seçiminizde eğer ki Radikal Medikal çağrı merkezini ararsanız sizin için en uygun yatak önerilerini sizlere iletebiliriz.

Hasta Yatağı Seçerken Radikal Medikal’e Danışın, En İyi Hasta Yataklarını Temin Etme Fırsatını Değerlendirin

1996 yılından beri gerek ev kullanımı gerekse de kurum/ kuruluşlar için hasta yataklarını ithal ve ihracat eden firmamız sayesinde siz de “en iyi” hasta yatağını seçmek ister misiniz? O halde, hasta yatağı kullanım alanları hakkında bize düşüncelerinizi bildirebilir ve sizler için sunacağımız en iyi fiyatlı “en kaliteli hasta yatakları” modellerimizi detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Radikal Medikal’i aramak ve kullanım yerinize göre size seçeneklerimizi sunmamız için hemen talepte bulunmak için acele edin!