Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır

İnsanlar belirli dönemlerde bakıma muhtaç duruma düşmektedirler. Hastane ortamından çıkan, taburcu olan ve tedavisini evde tamamlamak isteyen hastalar ile ömür boyu tedaviye muhtaç insanların bakımları evlerde yapılmaktadır.

Evde yapılan tedavilerde yatalak insanların daha rahat ve konforlu bir ortamda tedavisini tamamlaması ve tedavi sürecinin hızlanması için hasta yataklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hasta yatakları hasta olan kişilere daha hızlı ve bakan kişi içinde daha kolay olması için üretilmekte ve birçok işlevi bulunan hasta yataklarımız sizler için satışa sunulmaktadır. Hareket özelliği ve uzun süreli yerinden kalkamayacak hastalar için lazımlık özelliği taşıyan hasta yatakları ile konforunuz en üst seviyeye çıkabilmektedir.

Radikal Medikal’de İhtiyacınız Olan Hasta Yataklarını Nasıl Kiralayabilirsiniz?

Radikal Medikal aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz üstün kalite ve hizmetlerden sizleri maddi anlamda zorlamayacak bir biçimde hizmetlerimiz de yer almaktadır. Bu hizmetlerimizden hasta yatağı kiralama konusunda da yardım alabilirsiniz. Her bütçe ve ihtiyaca uygun olarak kiralama hizmeti sunan Radikal Medikal sayesinde sizler de hastanıza evinizde hastane konforunu yaşatabilirsiniz. Son teknolojiler takip edilerek sizler için havalı yatak ve 360 derece döner ayaklara sahip gibi birçok özelliklere sahip olan hasta yatağı kiralama hizmeti olarak değerli müşterilerimize sunmaktayız.

4 ay kadar sürecek hastalar için sunulan bu hizmetimiz ile uzun süre yatacak yatalak hastalar için kiralama hizmeti önerilmemektedir. Satın almaktan daha çok bütçe ayırmanız gereken hasta yatağı kiralama fiyatları ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Radikal Medikal web sitesinden alabileceğiniz hasta yatağı kiralama hizmetini direk olarak ortak işbirliği halinde olan medikalciler tarafından alabilirsiniz. Sizleri çok fazla maddi bir külfete sokmamak için yeterli bilgiyi sizlere aktararak uygun bir fiyat teklifinde bulunulacaktır.

Değişik motor ve konfor seçenekleri ile hasta yatağı kiralama fiyatları sizler için de değişiklikler göstermektedir. Özellikle hastanın bacak ve boyun kısımlarını kendi başına çok kolay hareket ettirebilecek hasta yatakları sayesinde üstün bir hizmet sağlanmaktadır. Bu gibi hasta yatağı özellikleri, hastanın bakımının ve fiziksel durumundaki iyileşmelerinin yanı sıra hastanın psikolojik olarak da kendini daha hissetmesini sağlamaktadır. Özellikle de uzun süreli yatan yatalak hastaların günlük olarak kendi imkanları ile olmasa da refakatçisinin sayesinde bu durumlardan yararlanması olumlu yönde etkileyecektir.

Hasta Yataklarının Özellikleri Ve Seçerken Neye Göre Seçmelisiniz?

Hasta yataklarını seçerken kişinin sağlık durumu göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Eğer hasta uzun süreli yatalak ve yerinden kalkamayacak şekilde hasta ise lazımlık bulunan ve doğrulabilir, kalkabilir ve dönebilir özelliğine sahip hasta yataklarını seçmeniz gerekmektedir. Refakatçilerinde kolaylık sağlaması açısından hasta yatağının kolaylık ile yerinden oynatılması ve belirli ihtiyaçların giderilmesi için her yöne dönebilir özelliği olan hasta yatağı seçilmesi gerekmektedir. Ayrıca kilitlenebilir ve sabitlenebilir ayakları sayesinde hiçbir kıpırdama olmadan hasta yatağınız bulunduğu bölgeye sabitlenebilir.

Yataklarda bulunan antibakteriyel özelliği taşıyan malzemeler sayesinde hiç bir şekilde leke tutmamaktadır. Özel olarak üretilen ve pompa ile şişirilen yataklarımızda hassas ve yaşlı hastalarınıza yüksek derecede konfor sağlanmaktadır. Şişme özelliği bulunan bu hasta yatakları sayesinde uzun süre yatalak olan hastalarınızın derisinin ve vücudunun hareket etmesini ve kan dolaşımının biraz olsun hızlanması, vücudunda yatak yaralarını engellemek için çok doğru bir seçim yapmış olursunuz. Uzun süreli yatalak olan hastalarımız için çok ideal bir yatak çeşidi olan şişme özellikli yataklarımızda bakım işlemleriniz de çok kolay olmaktadır.

Ayrıca vücut hareketlerinde bulunan hastalar için yanları korkuluklu olan hasta yataklarımızda mevcuttur. Hasta hareket veya uyku halinde iken yapacağı hareketlerden dolayı olumsuz etkilenmemesi için kenarlardaki korkuluklar bir güvenlik önlemi haline gelmektedir. Hastanın kendi ihtiyaçlarını kendisi karşılaması için elektrikli hasta yatakları ile de sizlere üstün kalite sayesinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca yaşanabilecek her türlü elektrik kesintisine ve olumsuz durumlara karşı kendi kendini şarj edebilen hasta yatakları ile de sizleri hiç bir zorlu durumun içerisine sokmamaktayız.

Sizlere ömür boyu garanti hizmetini vermek ile de bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hastanızın gün içerisinde uyuması, televizyon izlemesi, kitap okuması, yemek yemesi ve oturması gibi durumlara çok kolay bir şekilde uyum sağlayacak ve cevap verecek hasta yatakları bulunmaktadır.

Sizler de Radikal Medikal’in sunduğu bu hizmetlerden ortak olarak işbirliği yapan medikalciler aracılığı ile hasta yatağı kiralama fiyatları ile ilgili bilgi alarak sunulan bu hizmetlerden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir