0534 923 1906info@radikalmedikal.comGülhan Sok. No:72 Bayrampaşa / İstanbul
Hastane Yatakları

Hastane Yatakları Satış Ve Kiralama

Bundan birkaç yıl öncesine kadar sadece hastanelerde rastladığımız hastane yatakları artık oldukça kolay ulaşılabilir durumda. Bu nedenle geçici hastalıklar nedeniyle kiralamak ta mümkün. Çok sayıda hasta yakını geçici ihtiyaçlar için kiralama yoluna giderek çözüm sağlıyor.

Böylece sonrasında kullanılmayacak hastane yatakları evde tutulmuyor ve süresi dolunca iade ediliyor. Ayrıca son yıllarda yaşanan bilimsel gelişimler ile beraber bu yatakların son derece konforlu ve hastanın sağlığını olumlu yönde etkileyecek düzeyde sağlıklı üretildiği bilinmekte. Bu nedenle de hem hastanede hem de evde yatan hastalar için bu yatakların tercih edilmesi oldukça mantıklı bir tercih.

Ayrıca hastane yatakları bilimsel olarak kanıtlanmış bir şekilde hastanın iyileşmesi yönünde yardımcı oluyor. Böylece hastanın da hasta yakınının da beğenisini kazanmış oluyor. Radikal medikal firması da bu konuda hizmet vermekte olan firmalardan biridir.

Radikal Medikal Firması Hasta Yatağı Satış Hizmetlerini Nasıl Veriliyor?

Tüm motorlu yatakların gücü motor güçleri ile bağlantılı olarak değişmekte olup motor gücü yüksek olanların yatağın kaldırılıp indirilmesi açısından bazı avantajları beraberinde getirdiği söylenebilir. Ayrıca tüm hastane yatakları ortopedik özelliklere sahip olarak üretilmektedir ki bunun için belli bir motor gücü olması gerekmez. Ayrıca ev tipi hastane yatakları da mevcut olup bu yataklar da bazı hareket edebilen ve daha hafif hastalar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca son günlerde yatak alımı konusunda devlet desteği geldiği bilinmekte olup devlet bazı hastaların yataklarını karşılamaktadır.

Devletin bu desteği vermesinin en önemli sebebi ise yatağın iyileştirici etkisinin kanıtlanmış olması ve hastalar için artık bu ürünlerin bir ihtiyaç haline gelmiş olmasıdır. Firma bu tür yatak teminlerinde de yardım sağlamaktadır.

Radikal Medikal Firması Tarafından Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Kiralama hizmetleri kapsamında da satışta sunulan tüm ürünlerin kiralanması mümkün olmakla beraber kiralama konusunda Radikal medikal firması ile bazı hususlarda anlaşma sağlayarak bu hususların imza altına alınması gerekebilir. Ayrıca kiralama hizmetlerinde bazı durumlar için depozito da talep edilebilmekte olup bu hususların belirlenmesi firmaya bağlı olarak değişmektedir.

Kiralama ücretleri ise hem daha uygun fiyatta olmakla beraber aynı zamanda sonradan kullanılmayacak bir ürünün boşuna alınmasını önlenmesi yönüyle başarılı sonuçlar getirmektedir.