Hasta karyolası imalatı yapmak önemli bir iştir. Hastaların yaşadığı tüm süreçleri yakından takip etmeleri sonucunda yaşanan sıkıntıların ya da yatak konusunda eklenebilecek ayrıntıların hasta ve hasta bakıcıların hayatlarını daha da kolaylaştırarak memnuniyet yaratan bir iş olması sadece maddiyat ile ölçülebilecek bir iş değildir. Radikal Medikal hastaların sıkıntılı süreçlerini bilen ve yıllarca sektörün içerisinde olan bir firma olarak hasta karyolası imalatı yapmaktadır. Bozulan ya da işlevini tam olarak yerine getiremeyen hasta karyolası için gereken bakım ve onarımı da yapan firma elektrikli üretim sayesinde baş ve ayak kısımları hareketli yatak ve karyolalar tasarlayarak bizzat üretimini yapmaktadır.

Konfor Sağlayan İtina ile Tasarlanmış Hasta Karyolası Modelleri

Sağlığı yerinde olmayan kişilerin hareketleri oldukça kısıtlı olabilir. Bu kısıtlılık durumu kişilerin öz bakımlarını kendilerinin yapamayacağı boyutta olabilir. Bu gibi durumlar için üretilen lazımlıklı hasta yatağı imalatı Radikal Medikal tarafından itina ile üretilmektedir. Ayrıca birbirinden farklı özellikler ile donatılmış olan hasta karyolası çeşitleri hastalığın boyutuna ve hastanın ihtiyaçlarına göre donatılmış olması iyileşme sürecine olumlu bir katkı sağlamaktadır. Örneğin yan korkuluklar hastalığın düşmesini önler ve bakım esnasında bu alanın bir engel teşkil etmesi bakımından istenildiğinde indirilir ve pratik bir şekilde tekrar kaldırılır.

Motor gücü, tekerlek yapısı, korkuluk fonksiyonu, dönen ve istenildiği zamana kilitlenebilen tekerlek yapısı, özel tasarım hasta karyolası ve çocuk karyolası gibi bir özel ayrıntı Radikal Medikal tarafından tek tek incelenerek tasarlanmış hayat kurtaran fonksiyonlardır. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen karyolaların ve karyola yataklarının tamamı özel teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Hasta yataklarının beli destekleyen ve terlemeyi önleyen yapısı sayesinde yatak yaralarının önüne geçmek ve hastanın farklı rahatsızlıklar ile karşılaşması riski en aza indirilmektedir.

Firmamızda imalatı yapılan ürünler uygun hasta yatağı fiyatları ile hem satılıyor hem de sizlere hasta yatağı kiralama hizmetleri sağlanıyor.

Hasta Karyolası İmalatı
Hasta Karyolası İmalatı

 

Hasta Yatağı İmalatı
Hasta Yatağı İmalatı