Hasta yatakları özellikle aktif olarak kullanılıyor ise yıpranabilir, bozulabilir. Bu durumlarda hasta karyolası tamiri yaptırmak için herhangi bir yer tercih edilemez. Çünkü hasta yatağı eğer sağlam bir işçilik ile tamir edilemez ise, hastanın düşmesine hatta yaralanmasına neden olabilir. Radikal Medikal olarak biz bu alanda hem yatak satışları hem de yatak tamirleri yapması açısından oluşabilecek sorunları ve çözümleri daha yakından takip etme ve çözme imkanına sahibiz.

Hasta Yatağı Onarım ve Bakım Hizmetimiz

Sitemizde sunduğumuz numara üzerinden sabah 08:30 ile akşam 20:00 arasında ulaşarak sorunun çözümünü ve tahmini tamir yapılacak zaman üzerinde görüşme yaparak en kısa zamanda mağduriyetlerin giderilmesini sağlıyoruz. Elektrikli hasta yatağı ve karyolası tamiri uzman ekibimiz ile en kısa zamanda yeniden aktif olarak kullanılabilir hale getirilir.

Bu işin Duyarlılık Gerektirdiğini Biliyoruz

Hasta karyolası alanında verdiğimiz hizmetler ile hastaların ve hasta bakıcıların sorununu en yakından izleme fırsatına sahibiz. Bu açıdan bizzat üretimini yaptığımız hasta yatakları sektörde gerekli olan tüm donanımlara sahip olarak üretilmektedir. Hasta karyolası alanında sunduğumuz çeşitlilik ve konfor hastalığın sürecinin olumlu yönde değiştiğine dair verilen geri bildirimler ile daha ileriye gidebilmek için harcadığımız çabanın bir sebebidir.

Elektrikli Hasta Karyolası Tamiri

Elektrikli yataklarda oluşabilecek ayak ya da baş kısmının kaldırılmasına imkan veren sistemin sorunlu olması sebebiyle hasta ile gereken şekilde ilgi verilememesi gibi sorunların ne kadar sıkıntı yaratabileceğini bildiğimiz için tamir ve bakım konusunda hızlıca sorunun çözüme kavuşması için gereken adımları atıyoruz. Bu konuda göstermiş olduğumuz hassasiyet müşterilerimiz tarafından da takdir ile karşılanmaktadır.

Özellikle evde bakımlarda hastanın tek konforunun bir yatak ya da karyola olması ve burada oluşan sorunun çözülemeyişi hasta yakınları oldukça üzücü bir durumdur. Bu sorunu sahiplenerek verebileceğimiz en üst hizmet ile hastaların hayatına dokunuyoruz.

Günümüzde pek de ucuz olmayan hasta yatağı fiyatları insanları yeni bir yatak almak yerine mevcut yatağı tamir ettirmek veya bir hasta yatağı kiralama hizmeti almaya yönlendirmektedir.

Hasta Karyolası Tamiri
Hasta Karyolası Tamiri

 

Hasta Yatağı Tamiri
Hasta Yatağı Tamiri