0534 923 1906info@radikalmedikal.comGülhan Sok. No:72 Bayrampaşa / İstanbul
Pozisyon Veren Havalı Yatak
Pozisyon veren havalı hasta yatağı boru tipi hücreli tasarıma sahiptir. Motorlu pompa ile çalışır.

Ürün Kodu: RM-2700/H

Pozisyon Veren Havalı Yatak Özellikleri

Hareket kabiliyetini tamamen kaybetmiş yatalak veya felçli hastaların yattıkları yerde pozisyon değiştirebilmelerine yardımcı olabilmek amacıyla imal edilen bu havalı yatak tipi iki yüz kg’a kadar olan ağırlıktaki hastaları taşıyabilmektedir. Özel olarak programlanmış elektrik motoru sayesinde sekiz dakikada bir hastayı sağa ve sola döndüren pozisyon veren havalı yatak, aynı zamanda hastanın vücuduna masaj etkisi yaratıp serinleterek yara oluşumu riskini en aza indirgemektedir. Pozisyon Veren Havalı Hasta Yatağı ürünü ile birlikte yatağa sıvı geçmesini önleyen özel yatak örtüsü de birlikte geliyor.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Ölçüleri:

• En: 95 cm

• Boy: 195 cm

• Ağırlık: 2 kg

Ürün İçeriği:

Pozisyon veren havalı yatak

Ürün Avantajları

• Ortopedik yapıdadır.

• Yara oluşumunu engeller.

• Boru tipi şeklinde hücreli dış yüzey

• Pompa ile otomatik şişme özelliği

• 30 derece sağa ve sola pozisyon aldıran havalı yatak

Ülkemizde satışı yapılan havalı yatak modelleri arasındaki en kaliteli modeldir. Bu modelimiz yaraları geçirmede ve terlemeyi önlemede yüzde yüz etkilidir. Sürekli yatan bir hastanız var ise gönül rahatlığıyla bu havalı yatak modelini satın alabilirsiniz. Pozisyon veren modelimiz ayrıca iki yüz kilogram taşıma kapasitesine de sahiptir. Bu havalı yatak adından da anlaşılacağı üzere hastanın yatış şekline göre pozisyon almaktadır. Pozisyon veren modelimiz sağa ve sola dönebilen özellikte bir yataktır. Hasta sola doğru yattı ise pozisyon veren modelimizde sola doğru şekil almaktadır. Bu havalı yatağımızda kılıfa sahiptir ve bu kılıf kolayca yıkanabilir ve temizlenebilir özelliğe sahi olmaktadır. Bu modelimizde yirmi bir adet hava kanalı bulunmuştur.

Bu modelimiz de üç giriş üç çıkış olmak üzere altı adet hava kanallarında havalandırma sistemi bulunmaktadır. Pozisyon veren modelimizde basınç ayarı ayarlanabilmektedir ve hastanın kan dolaşımı da normal seviyelerde olmaktadır. Pozisyon veren modelimizde ventilasyonlu olup A+B+C sistemi gibidir. Firma olarak felçli ve yatalak vatandaşlarımız için en çok önerdiğimiz model olan bu modelimiz firmamızın yurt dışından ithal ettiği bir modeldir. Ülkemizdeki en kaliteli havalı yatak modeli pozisyon veren modelidir. Uzun süre kullanılabilen bu ürün ayrıca iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulmaktadır. Oldukça sessiz çalışan bu ürün hem hastanızı hem de sizi rahatsız etmemektedir.